Skoči na glavno vsebino

Nastop OŠ Ketteja in Murna na Kongresnem trgu

V četrtek, 7. junija 2018, smo učenci in učitelji naše šole na pobudo Mestne občine Ljubljane pripravili koncert za najuspešnejše ljubljanske devetošolce.

Učencem, ki so v vseh devetih letih dosegali odlične rezultate in imeli povprečje ocen vsaj 4,5, so poseben zaključek osnovnega šolanja pričarali Šolski bend in pevke iz 7. razreda pod mentorstvom učitelja Zidarja, recitatorka Eva Lucija in odlični povezovalki Ana Mahne in Aizea Gutierrez Barlič pod mentorstvom učiteljice Sokler. S svojim nagovorom jih je počastil tudi župan MOL Zoran Janković, ki je svoj čas tudi obiskoval našo šolo. Koncert so začinili še Učiteljski bend naše šole z ravnateljem na čelu in Leteči potepuhi. Prireditev je bila vrhunsko izvedena in vsi smo zelo ponosni na naše ustvarjalne učence in učitelje.
zapisala Sabina Zalokar

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost